Zielona kawa – opinie nt. tabletek Green Coffee

zielona kawa z kwasem chlorogenowym

Jednym z najbardziej znanych preparatów na odchudzanie ostatnich miesięcy są tabletki Zielona Kawa.

zielona kawa smukla sylwetkaPreparat Green Coffee jest uzyskiwany z dojrzałych lub niedojrzałych ziaren kawowca, które nie zostały poddane żadnym zabiegom termicznym, na przykład paleniu. Zielona kawa zawiera mnóstwo cennych składników, które podczas palenia ulegają zniszczeniu. Dlatego zwykłe espresso nigdy nie da takich samych efektów jak regularne przyjmowanie zielonej kawy – najlepiej w formie skoncentrowanego ekstraktu zawartego w tabletkach. Zielona kawa jest produktem uzyskiwanym głównie z kawy Arabica.

Jak zielona kawa (Green Coffee) wpływa na odchudzanie?

zielona kawa owoce

zielona kawa owoce

Zielona kawa znana jest ze swoich właściwości odchudzających na całym świecie. Zachodzą one w szczególności dzięki jednemu z jej składników – jest to kwas chlorogenowy. Kwas ten jest silnym przeciwutleniaczem, zapobiega wchłanianiu się dużej ilości cukrów przez przewód pokarmowy. Zmusza organizm do poszukiwania energii w swoich zasobach, czyli w tkance tłuszczowej. W ten sposób, bez wytężonego wysiłku, można sukcesywnie gubić kilogramy. Zielona kawa ma także zdolności poprawy metabolizmu, oczyszczania z tłuszczu wątroby.

Badania kliniczne skuteczności ekstraktu z zielonej kawy (Green Coffee) w procesie odchudzania

efekty stosowania zielonej kawyNaukowcy z Uniwersytetu w Scranton (Pensylwania, USA) przebadali naturalny ekstrakt z zielonej kawy. Wykazali oni na podstawie podwójnie ślepej próby, iż zielona kawa ma potencjał w leczeniu otyłości i pozytywnie wpływa na ciśnienie krwi oraz wchłanianie cukrów.

Prowadzone przez 6 tygodni na grupie 8 mężczyzn oraz 8 kobiet badania wykazały średnio:

  • obniżenie masy ciała: – 8,04 ± 2,31 kg
  • spadek współczynnika BMI: -2,92 ± 0,85 kg/m2
  • zmniejszenie stopnia otłuszczenia ciała: -4,44% ± 2,00%
  • częstotliwości akcji serca: -2,56 ± 2,85 uderzeń na minutę

Badani byli poproszeni o prowadzenie swojego trybu życia jak dotychczas. Tylko 6 osób z grupy po zakończeniu kuracji odnotowało ponowny przyrost wagi, u 10 efekt jo-jo się nie pojawił. Dodatkowo badacze nie zanotowali żadnych skutków ubocznych związanych ze stosowaniem ekstraktu z zielonej kawy. Można stosować go w zalecanej dawce przez nieograniczony czas, aż do uzyskania oczekiwanych efektów i potem podtrzymująco.

Kwas chlorogenowy (CGA) i jego właściwości odchudzające

kwas chlorogenowy budowa

kwas chlorogenowy budowa

Za tak skuteczne działanie zielonej kawy odpowiada w szczególności zawarty w niej kwas chlorogenowy. Jest to kwas organiczny, polifenol, silny przeciwutleniacz, który niszczy wolne rodniki. Kwas ten jest obecny nie tylko w ziarnach kawowca, ale również w karczochach, głogu, suszonych śliwkach, pokrzywach. Działa on przeciwbakteryjnie, grzybobójczo oraz przeciwwirusowo, ale co najważniejsze, reguluje gospodarkę węglowodanów w organizmie człowieka, a to właśnie ich nadmierna ilość odpowiedzialna jest za powstawanie tkanki tłuszczowej.

Zapobiegając wchłanianiu się do przewodu pokarmowego glukozy, kwas chlorogenowy przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i jednocześnie zapobiega jej odkładaniu się w przyszłości. Poprawia on również metabolizm i sprzyja regulacji ciśnienia krwi. Ponadto badania wykazały, że związek ten wpływa pozytywnie na wątrobę, która kontroluje metabolizm tłuszczów.

ziarna zielonej kawy

ziarna zielonej kawy

Skuteczność tabletek Zielona Kawa (Green Coffee) w procesie odchudzania

Zieloną kawę można zakupić w postaci ziaren. Wówczas, aby przygotować z niej napój, konieczne jest jej zmielenie. Niemniej kawa zielona nieprzetworzona nie należy do najsmaczniejszych. Jest ona szczególnie cierpka i nie ma zachęcającego koloru. Dlatego bardzo dobrą alternatywą dla niej jest kupno tabletek zawierających ekstrakt z zielonej kawy.

Zielona kawa (Green Coffee) – opinie ekspertów nt. skuteczności w odchudzaniu

Początkowo lekarze podchodzili do zielonej kawy oraz informacji o jej właściwościach sceptycznie. Niemniej przeprowadzone badania naukowe oraz coraz większe powodzenie środka u osób odchudzających się spowodowały, że jest on obecnie najchętniej rekomendowany przez lekarzy jako wsparcie podczas diety.

  • efekty zielonej kawy u mężczyznRecenzje dietetyków nt. Green Coffee – Dietetycy polecają zieloną kawę osobom, które mają trudności ze zrzuceniem kilogramów od dłuższego czasu, pragną robić to bardziej efektywnie, szybciej, a przy tym również całkowicie naturalnie, bez korzystania z chemicznych, syntetycznych środków o dużym spektrum skutków ubocznych.
  • Ocena lekarzy nt. Green Coffee – Lekarze doceniają zieloną kawę ze względu na możliwość regulacji gospodarki węglowodanowej w organizmie człowieka. Skuteczność jest podobna do tego uzyskiwanej dzięki środkom o znacznie wyższym ryzyku. Dodatkowo też nie tylko zielona kawa wspomaga odchudzających się, ale także osoby mające problemy z cukrzycą lub insulinoodpornością, która może przekształcić się w cukrzycę.
tabletki zielona kawa

tabletki zielona kawa

Czy warto stosować tabletki Zielona Kawa (Green Coffee) na odchudzanie?

Dzięki przytoczonym wynikom badań i opisanym działaniom ziaren zielonej kawy, łatwiej będzie podjąć decyzję o zastosowaniu kuracji odchudzającej z wykorzystaniem preparatu zawierającego jej ekstrakt. Medyczne i naukowe potwierdzenia skuteczności sprawiają, że są to preparaty zasługujące na najwyższe zaufanie. Na koniec pozostaje jedynie życzyć jak najlepszych efektów podczas pozbywania się zbędnych kilogramów z zastosowaniem tabletek zawierających w swoim składzie wyciąg z zielonej kawy.

zielona kawaUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor CHLOROGENIC POWER, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% potrójna gwarancja satysfakcji za wykupioną kurację, w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby wypróbować tabletki na odchudzanie Chlorogenic

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

Promocja kończy się dzisiaj!

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.