Vivese Senso Duo – opinie o preparacie przeciw łysieniu

senso duo na łysienieZnaczne zmniejszenie gęstości włosów to problem, który dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dla pierwszej wymienionej grupy bywa źródłem poważnego stresu, ponieważ o ile siwe włosy można pokryć farbowaniem, o tyle łysienie jest widoczne – zwłaszcza u pań o ciemnych włosach. U grupy drugiej – mężczyzn – jest znacznie częstsze, co nie oznacza, że łatwiejsze do zaakceptowania. Panowie obawiają się, że rzadsze włosy i pojawiająca się w związku z nimi łysina lub tzw. „zakola” łatwiej zdradzą ich wiek. Część pacjentów dotkniętych łysieniem sięga po bardzo inwazyjne metody, takie jak przeszczep włosów. Dzięki osiągnięciom nowoczesnej nauki tak drastyczne kuracje nie są już jednak konieczne. Nowe odkrycie naukowców – serum Vivese Senso Duo, może wkrótce rozwiązać problem łysienia na dobre.

Jakie są rodzaje i przyczyny łysienia?

senso duo na wypadanie włosówŁysienie bywa często mylone z nadmiernym wypadaniem włosów, nie oznacza jednak tej samej dolegliwości. O ile bowiem wypadanie jest procesem łatwo odwracalnym, a w miejsce wypadających włosów wyrastają kolejne, o tyle w przypadku łysienia wypadające włosy nie odrastają. Czynność mieszków włosowych ulega osłabieniu lub wręcz zanikowi. Wśród często spotykanych przyczyn łysienia warto wskazać zwłaszcza dwie:

 • Łysienie androgenowe – ma podłoże genetyczne i jest związane z nadmierną podatnością organizmu na dihydrotestosteron. Substancja ta – stanowiąca pewną postać testosteronu – spełnia wiele funkcji w męskim organizmie, jednak przy pewnych czynnikach genetycznych wpływa negatywnie na pracę mieszków włosowych, osłabiając tym samym włosy, które łatwiej i szybciej wypadają.
 • Łysienie plackowate – budzi wśród pacjentów jeszcze większy niepokój, niż androgenowe, opisane wcześniej. Łysienie plackowate może bowiem pojawić się u osób w każdym wieku – nawet u dzieci, a jego etiologia nie została jeszcze w pełni poznana przez naukę. Objawem jego może być całkowita lub częściowa utrata włosów, wskutek której na skórze pojawiają się obszary jednolicie nieowłosione, czyli właśnie „placki”. Skutki choroby są zależne od jej przebiegu – mogą być one odwracalne lub trwałe.

Vivese Senso Duo – skuteczna broń w walce z łysieniem

Stosunkowo niedawno na europejskim rynku pojawił się olejek VIVÈSE SENSO DUO, który w dość krótkim czasie zdobył uznanie osób mających problem z nadmiernie wypadającymi włosami. Wśród 10 aktywnych składników Senso Duo znajdują się m.in. egzotycznie brzmiące tarczyca bajkalska i kamelia, ale także znane od lat soja i pszenica, olej z nasion róży oraz oleje: kokosowy, rozmarynowy i pozyskiwany z pestek dyni. W składzie znajdziemy także kofeinę, argininę i unikalny, nanotechnologiczny kompleks multiwitaminowy.

Jak działa olejek Senso Duo przeciw łysieniu?

Zakres działania składników Senso Duo jest bardzo szeroki. Ogólnie można przyjąć, że ma on na celu:

 • wzmocnienie włosów i zwiększenie ich odporności na czynniki zewnętrzne,
 • powstrzymanie wypadania włosów,
 • a także stymulację wzrostu nowych włosów.

Vivese Senso Duo na wzmocnienie włosów

efekty senso duo u mężczyznZa wzmocnienie włosów odpowiedzialne są przede wszystkim: olej rozmarynowy, który wygładza strukturę włosa i chroni go przed zniszczeniem, a także olej z nasion róży, który wnika w skórę głowy, dostarczając witamin A, C i E oraz chroni włosy przed działaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za starzenie. Olej kokosowy natomiast usuwa łamliwość włosów, nadaje im gładkość i połysk. Wysokie właściwości regeneracji włosów wykazuje również olej z pestek dyni, dostarczający witamin A, B i K, a także zbawiennych kwasów omega-3. Sprzyja on nie tylko wzmocnieniu, ale też nawilżeniu włosów; ponadto nadaje im połysk. Bogatym źródłem witamin, aminokwasów i lipidów jest także obecny w olejku kompleks multiwitaminowy. Wreszcie: wyciąg z kamelii (krzewu należącego do rodziny herbatowatych) przyczynia się do ochrony włosa dzięki tendencji do zamykania łusek.

W jaki sposób serum Senso Duo przeciwdziała wypadaniu włosów?

efekty senso duo u kobietPowstrzymanie wypadania włosów to zadanie kilku składników, obecnych w Senso Duo. Nieocenione znaczenie ma tu olej kokosowy, który działa bezpośrednio na korzenie włosów w mieszkach włosowych. Wspomniany wcześniej olej rozmarynowy – dzięki właściwościom wzmacniającym – chroni przed łysieniem, dodatkowo korzystnie wpływając na równowagę skóry głowy. Jednym z najważniejszych składników Senso Duo przeciw wypadaniu jest arginina. Rozszerzając naczynia krwionośne, odpowiedzialne za ukrwienie (a więc także odżywienie) mieszków włosowych, sprzyja ona produkcji keratyny – białka, które stanowi najważniejszy budulec włosów. Dodatkowo wspiera wytwarzanie tlenku azotu, a więc pomaga wzmocnić skórę głowy. W kompleksie multiwitaminowym Senso Duo znajdują się natomiast substancje hamujące zanik mieszków włosowych. Na ich kondycję wpływa także wyciąg z kiełków soi i pszenicy, który działa korzystnie na mięśnie, utrzymujące korzeń włosa w skórze głowy. Dzięki dodatkowemu wydłużeniu okresu wzrostu włosów (tzw. fazy anagenowej), wpływa korzystnie na liczbę włosów. Skrócenie fazy anagenowej jest jedną z przyczyn łysienia, ponieważ młode włosy – mówiąc obrazowo – „nie nadążają” ze wzrostem, by uzupełnić liczbę włosów w tzw. fazie spoczynku i wypadania.

Wśród składników Senso Duo szczególne znaczenie dla osób z łysieniem androgenowym ma kofeina. Dzięki blokadzie wydzielania dihydrotestosteronu, osłabia przyczynę wypadania włosów.

Serum Senso Duo skutecznie wspomaga wzrost nowych włosów

Spójrzmy także na składniki odpowiedzialne za wzrost włosów. Senso Duo także w tym przypadku korzysta ze stymulującego działania kofeiny, oddziałującej na korzeń włosa. Działanie stymulujące wykazuje także kamelia, która aktywuje osłabione komórki włosów do wzrostu. Niezwykle ważne znaczenie ma również tarczyca bajkalska, która wspomaga regenerację skóry głowy i dzięki lepszemu odżywieniu mieszków włosowych oraz pobudzeniu komórek macierzystych ułatwia porost młodych włosów. Wspomnijmy raz jeszcze o nanotechnologicznym kompleksie multiwitaminowym – ponieważ prawidłowe odżywienie skóry głowy sprzyja wzrostowi silnych i odpornych na uszkodzenia włosów.

Badania kliniczne skuteczności serum

senso duoZespół francuskich badaczy stwierdził, że odpowiednio dobrane i przetworzone kompozycje roślinne mogą powstrzymać wypadanie włosów nawet o 60% w ciągu 3 miesięcy. Do badania zaproszono grupę 50 osób w średnim wieku, które zmagają się z problemem łysienia o różnej etiologii. Badanych podzielono na dwie grupy – jednej z nich podano substancje pochodzenia roślinnego, zawarte w olejku Senso Duo. Druga grupa otrzymywała placebo. Efekt? Badanie potwierdziło skuteczność substancji czynnych zawartych w Senso Duo zarówno u pacjentów z łysieniem androgenowym, związanym z nadwrażliwością na dihydrotestosteron, jak i łysieniem plackowatym o nieustalonej przyczynie.

Vivese Senso Duo – opinie specjalistów o serum przeciw wypadaniu włosów

O opinie o serum Senso Duo poprosiliśmy ekspertów dermatologii i trychologii, którzy zgodnie przyznali: potwierdzenie tak wysokiej skuteczności olejku Senso Duo w walce z łysieniem to prawdziwy przełom. Osoby zmagające się z tą dolegliwością otrzymują nareszcie kompleksowe wsparcie, skuteczne niezależnie od tego, jaka jest przyczyna utraty włosów. Niezwykle ważne jest także szerokie spektrum działania olejku Senso Duo – obejmujące zarówno ochronę przed wypadaniem włosów, jak i stymulację wzrostu nowych.

UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor serum na wypadanie włosów SENSO DUO, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację przeciw wypadaniu włosów w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.


Kliknij tutaj aby kupić serum SENSO DUO

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

 

 

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

82 komentarze

 • Aga

  Zawsze miałam cienkie włosy, najbardziej było to widać kiedy zaczęłam je zapuszczać, a jak wiadomo mimo obcinania ich na prosto (co wcale nigdy mi się nie podobało) nadal było widać, że nie są one zbyt gęste. Senso duo używam od około dwóch miesięcy i przede wszystkim pojawiło się dużo tak zwanych „baby hair”, produkt nie wysusza mi włosów i nie powoduje ich matowienia oraz się nie puszą i nie elektryzują co zdarzało mi się wcześniej jak próbowałam stosować inne specyfiki. Jak dla mnie produkt jest ok, nie żałuję zakupu i czekam na dalsze efekty bo wszystko potrzebuje czasu.

 • Karolina

  Mam cienkie i rzadkie włosy. Po myciu zawsze spora ich ilość pozostaje w wannie. Jest to łysienie, czy zwykłe wypadanie? Powinnam zastosować Vivese Senso Duo? Ile kosztuje? Jaką kurację zastosować?

 • zosia

  stosowałam wiele preparatów na wypadanie włosów, ale jedynie wyniszczały moją wątrobę. senso duo stosuje od 5 tygodni i w końcu coś zaczyna działać

 • Paulina

  Na szczęście nigdy nie miałam problemów jeszcze z łysieniem lecz wiele osób z mojej rodziny je ma. Nikt z nas nie wierzył nigdy w działanie takich produktów ale kiedyś jeden z członków mojej rodziny jak to określił podjął wyzwanie i wypróbował właśnie Vivese Senso Duo. Efekt z początku nie był oszałamiający ale po kilku tygodniach widać było znaczącą poprawę. Ciężko mi określić ile to było w %, ale zakola stały się mniejsze. Wygląd twarzy też znacząco się poprawił, zaczęła wyglądać na o wiele młodszą niż jest na prawdę. Cała rodzina ucieszyła się z tych efektów i była bardzo zdziwiona, że jednak to trochę działa i widać wizualną poprawę. Produkt rozpowszechnił się w mojej rodzinie i wiele osób zaczęło go próbować chodź na każdym działał on inaczej.
  A co do tematu łysienia to nie dziwi mnie fakt, iż wiele osób się tego wstydzi, ponieważ jest to nie komfortowe w szczególności gdy pojawia się w dość młodym wieku. Jest to często powodem kpin, żartów czy głupiego wyśmiewania.

 • Mikołaj

  u mnie występuje Łysienie androgenowe – problem dziedziczny, z ktorym zmierzal sie i tata i dziadek…. od pokolen. Dobrze, ze powstaja preparaty jak senso duo, ktore sa w stanie zoptymalizowac ten problem.

  • Bogdan

   Co to znaczy „zoptymalizować” ten problem ? Interesuje mnie ewentualny efekt typu: wzmocnione włosy, przestały wypadać, pojawiają się nowe w miejscach wyłysiałych …. Chyba, że nie o to chodzi (?)

 • Sandra111

  jestem kolejnym dowodem na to, że w młodym wieku również można zacząć łysieć. Preparat senso duo rzeczywiście pomaga. Czuję, że włosy nie wypadają mi tak jak wcześniej. Teraz czekam aż ubytki włosów się zmniejszą.

 • Aneta

  Olejek Senso Duo zamawiam już drugi raz. Jak dla mnie to najlepszy produkt na rynku, efekt stosowania preparatu widać było już po miesiącu stosowania

 • rainbow

  Bardzo cieszę się, że trafiłam na ten senso duo. Zaryzykowałam i nie żałuję. Zdecydowanie będę polecać wszystkim, którzy także posiadają podobny problem.

 • Madzia_1989

  wloosy wypadały mi garściami, mam wrażenie, że dzięki stosowaniu senso duo już jest lepiej

 • Kwiatek

  ja osobiscie nie stosowalam oleju senso duo, jednak moj partner juz tak. po 2 miesiacach zauwazylam zdecydowany efekt

 • Marta

  Z łysieniem walczę już kilka ładnych lat. Przetestowałam wiele produktów. Niedawno zdecydowałam się kupić Vivese Senso Duo. Włosy stały się mocniejsze, ale nie takich efektów oczekiwałam.

 • Ella

  Używałam preparatu senso duo przez jakiś czas, skuteczny. Włosy zaczęły robić się gęstsze, mniej wypadają. Ewidentnie widać poprawę ich jakości.

 • Kinga

  Mam 26 lat i niedawno zaczęłam intensywnie „gubić” włosy. Lekarz zdiagnozował łysienie plackowate byłam przerażona bo stosowałam rożne aerozole, mazidła, domowe sposoby a włosy jak wychodziły tak wychodziły dalej, w sumie to już prawie straciłam nadzieje na poprawę. Senso duo dostałam od mamy która uparcie szukała coraz to nowszych kosmetyków kiedy ja już straciłam nadzieje. Podeszłam sceptycznie bo przecież tyle już wypróbowałam i prawie żadnej poprawy nie było. I preparat mnie zaskoczył bardzo pozytywnie. Stosuje preparat od 4 miesięcy i widzę znaczną poprawę. Moje „placuszki” zaczynają zarastać włosy a co najważniejsze nie pojawiają się żadne nowe placki łysiny.

 • siwa29

  Jest to świetny preparat. Farbowanie strasznie zniszczyło mi włosy, a przez co zaczęły wypadać garściami. Posiłkowałam się różnymi szamponami, ale żaden nie przyniósł pożądanego efektu. Senso Duo stosuje od niedawna, ale już widzę, że mniej włosów mi wypada.

 • Karol123

  Stosowałem preparat senso duo przez pewien czas i muszę powiedzieć, że rzeczywiście działa, o ile stosujemy go regularnie. Nie ma problemu z aplikacją preparatu i jest on dość wydajny

 • kaśka

  Męczyłam się z wypadaniem włosów dosyć długo. Żadne preparaty ie pomagały, a raczej powodowały że tych włosów było jeszcze mniej. Na szczęście sąsiadka poleciła mi Vivese Senso Duo które spowodowało zaprzestanie ich wypadania oraz włosy nabrały koloru i się nie łamią. Polecam

 • darek95

  Można powiedzieć, że olejek Senso Duo to takie trzy w jednym ze względu na to w czym może pomóc. To bardzo dobrze! Takich produktów trzeba. Ludzie prędzej kupią coś co pomoże im w wielu kwestiach niż mieli by wydawać pieniądzw na coraz nowsze leki. Takie jest moje zdanie.

 • zosia

  Po stosowaniu olejku senso duo włosy nie przestały mi zupełnie wypadać, ale jest ich więcej, ale najważniejsze chyba jest to, ze zrobiły się mocniejsze i mają większą objętość i gęstość.

 • Przesłanie Ukryte

  Mój chłopak od zawsze miał duże kompleksy dotyczące zakol i stosował naprawde bardzo dużo przeróżych środków zaczynając od tabletek kończąc po wywarach/naparach z ziół i roślin. Zazwyczaj efekty były mizerne, była poprawa a potem znów ten sam problem, ale jego kolega polecił mu jakiś czas temu Vivese SD, bo też miał z tym problem (był juz prawie cały łysy) i jesteśmy w szoku, ponieważ efekt pojawił się już po kilkunastu dniach! Co prawda cena jest dość wysoka ale ten specyfik jest wyjątkowo dobry

 • Anka

  Stosowałam senso duo i mogę powiedzieć, że zauważyłam pewną poprawę kondycji moich włosów. Są gęstsze i mniej wypadają, ale nie jest to jakiś spektakularny efekt.

 • Ainaq

  Ten preparat z moich doświadczeń to bardzo dobry niż inne preparaty na nie wypadanie włosów. Odkąd zaczęłam używam go, czułam, że włosy mi tak już nie wypadają. Ma składniki takie jakie inne preparaty na zapobieganie wypadaniu nie mają więc wybrałam akurat tego. Po kuracji 2 miesięcznej widzę poprawę. Polecam

 • Patrycja

  Zawsze miałam problemy z wypadaniem włosów. Może nie było tego aż tak widać, ale jednak przy każdym czesaniu czy ściąganiu gumki traciłam ich sporo. Myślałam sobie, że te wszystkie szampony, preparaty nie działają, że po prostu tak mam i tego nie zmienie, ale postanowiłam spróbować, a co tam nic nie tracę. Opłaciło się, bo po jakimś miesiącu naprawdę zaczęłam zauważać, że włosów na szczotce zostaje o wiele mniej i ogólnie poczułam, że są mocniejsze. Jedyny preparat, który cokolwiek zdziałał, także polecam.

  • Karolina

   Witam, chciałam sie zapytać Pani o ten preparat na włosy czy dalej Pani go uzywa? Ponieważ jestem ciekawa jak jest z tym jeśli odstawimy po miesiacu produkt albo po 2. Czy nie zaczną jeszcze bardziej wypadac. Jak jest u Pani? Bardzo zależy mi na odpowiedz.

 • lenuslife

  Od zawsze mam grube włosy, każdy mi zazdrości. Nie znam uczucia osób, którym włosy nadmiernie wypadają. Kiedyś chciałam mieć cieńsze bo takie grube mnie irytowały, ale teraz uważam, że jest to ogromny plus. Czasem gdy nie ma się jakiegoś problemu to ciekawi nas on. I właśnie zainteresował mnie ten produkt. Czytałam na jego temat sporo pozytywnych opinii i przyznam, że gdybym miała taki problem na pewno bym po niego sięgnęła. Niedawno była u mnie daleka rodzina i rozmawialiśmy na temat włosów i okazało się, że ciocia stosowała ten kosmetyk i muszę przyznać, że minimalny efekt było widać. Ciocia jest dopiero na początku swojej drogi z tym produktem. Nic nie przychodzi na klaśnięcie w dłonie na efekty trzeba zaczekać. Myślę, że jednak warto spróbować.:) Ciekawe jakie efekty będą po pół roku stosowania! Ten preparat zawiera ogrom naturalnych składników więc na 100% w jakimś stopniu działa.. zastanawiające…

 • Margarita20

  Problem wypadania włosów jest dziedziczny w mojej rodzinie. Niestety wcześniej nikt nie wiedział jak można sobie z tym poradzić, co było bardzo kłopotliwe i wstydzące dla nas. Córka pokazała mi olejek senso duo, który był w stanie uporać się z problemem. Włosy nie wypadają, są zdrowsze, dodatkowo jego skład jest bardzo naturalny, więc nie boimy się o żadne skutki uboczne.

 • RAKAS

  Witam, pisze tu w sumie w imieniu mojego taty ponieważ to on stosował Serum Senso Duo przeciwko wypadaniu włosów. Ojciec mówił, że problem wypadania włosów jest dziedziczny więc pewnie mnie również będzie to czekało i sądząc po efektach również sięgnę po ten preparat. To chyba dzięki tym wszystkim składnikom, które zawiera ten preparat ale po dłuższym stosowaniu od razu dało się dostrzec efekty. Jak mówił, jego włosy zrobiły się bardziej wytrzymałe i nie zostawały na ręczniku po wytarciu głowy jak bywało poprzednio. Ja osobiście mam nawet wrażenie że włosy ojca jakby nabrały koloru… hehe . Polecam!

 • bambucia

  Mam bardzo „słabe” włosy i od lat już ratuję się różnymi preparatami. Jedne efekty przynosiły,a inne nie. Od około miesiąca używam Vivese Senso Duo. Nie ma na razie może jakiś fenomenalnych efektów, ale śmiało mogę stwierdzić że włosy wypadają mi mniej, co znaczy, zostały wzmocnione. Chyba więc działa, ale więcej będę mogła powiedzieć za jakiś czas…

 • Piotrek

  W mojej rodzinie wczesne łysienie jest genetycznie uwarunkowane. Obawiałem się, że w moim przypadku także jest to nieuniknione. Całe szczęście zdecydowałem się wypróbować Senso Duo. Stosuję preparat niezbyt długo, a już widzę, że włosów wypada mi coraz mniej.

 • Amii

  Ja mimo bardzo młodego wieku (23 lata) mam problem z wypadającymi włosami. Strasznie się tego wstydzę, przeczytałam już chyba wszystkie dyskusje na forach i wpisy na blogach na ten temat, jakie znalazłam w sieci, ale ciągle się waham. Boję się, żeby jeszcze bardziej nie pogorszyć swojej i tak już dramatycznej sytuacji. Ktoś, coś? Czy ktoś może polecić mi z czystym sumieniem senso duo?

 • lulq

  Mojemu partnerowi zaczęły wypadać włosy, więc podstępnie kupiłam mu preparat senso duo na urodziny, sam nigdy by go sobie nie kupił. Po miesiącu zauważyliśmy poprawę, włosy są mocniejsze i mniej wypadają. Mam nadzieje, że efekt się utrzyma.

 • JuliaJulia

  Ja jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Po ciaży miałam straszny problem z włosami. Co dziennie wyciągałam je garściami. Używałam, różnych produktów do włosów, nawet sama z desperacji zaczęłam robić jakieś maseczki na włosy, ale nic nie pomagało. Dopiero kiedy poszłam do lekarza ten polecił mi Vivese Senso Duo i okazał się strzałem w- 10

  • Karolina

   Witam, chciałam sie zapytać Pani o ten preparat na włosy czy dalej Pani go uzywa? Ponieważ jestem ciekawa jak jest z tym jeśli odstawimy po miesiacu produkt albo po 2. Czy nie zaczną jeszcze bardziej wypadac. Jak jest u Pani? Bardzo zależy mi na odpowiedz.

 • Ada

  Z roku na rok moje włosy są coraz rzadsze, myślę, że to genetyczne, bo dziadek łysieje, wujek miał podobnie. Dla dziewczyny to niezbyt komfortowe szybko tracić włosy, bo to przecież powinien być jeden z jej atutów i nic nie powinno jej oszpecać. Od kiedy zaczęłam używać serum Senso Duo, a stosuję od dwóch tygodniu zauważyłam poprawę, choć może nie tak wielką, bo to za mały odcinek czasu. Jednak w końcu moje włosy wracają do życia.

 • Ada

  Od dzieciństwa moje włosy są raczej rzadkie, a niedawno, kilka lat temu zaczęło mi ich ubywać. Niezbyt mi się to podoba, bo mam 23 lata, a wypadanie włosów to kiepski sygnał dla jakiegokolwiek chłopaka, bo nikt nie zechce łysej dziewczyny. Od kiedy zaczęłam stosować produkt serum Senso Duo, a upłynął już od tego czasu miesiąc, moje włosy stają się coraz gęstsze. To naprawdę dobra inwestycja.

 • Magdalena

  Włosy wypadały mi garściami odkąd miałam narkozę. Znajoma poleciła mi Vivese Senso Duo i z powodu łatwego stosowania je kupiłam. Po 3 miesiącach stwierdzam, że włosy wypadają o znacznie mniej

 • agata

  Od dawna mam bardzo duży problem z wypadaniem włosów. Bardzo często je farbuję, przez co są osłabione. Próbowałam już wielu specyfików zapobiegających wypadaniu włosów jednak efekty były marne. Olejek senso duo stosuję regularnie od ponad 2 miesięcy i naprawdę widać poprawę- włosy stały się wyraźnie mocniejsze i znacznie mniej wypadają.

 • ABC

  Moje włosy od dzieciństwa są cienkie, a kilka lat temu zaczęły wypadać. Biorąc pod uwagę, że mam 23 lata to niezbyt dobra reklama mojej młodości. Dlatego zdecydowałam się na senso duo, stosuję je już od miesiąca i zauważyłam, że włosy stopniowo zaczynają gęstnieć.

 • sylwia

  używałam kiedyś ten olejek, ale jakichś cudownych efektów nie było. faktycznie jakby mniej wypadały, ale poza tym nie czułam żeby stawały się mocniejsze. od olejku częściej mi się przetłuszczały włosy, za to fryzjerka mi powiedziała że mam dużo nowych maleńkich włosków. no jednak z nakładaniem olejku jest troszkę problem. jednak chyba wolę innego rodzaju suplementy 🙂 albo po prostu to kwestia moich włosów i nie są podatne na tego typu olejki

 • grzegorz

  Stosuję preparat Vivese Senso Duo już od 2 miesięcy. Efekty są dobry, choć myślałem, że będzie lepiej. Niestety preparat ten nie jest najtańszy, więc dłuższe stosowanie może bardzo obciążyć kieszeń.

  • bitka

   Ja dobre efekty zobaczyłam dopiero po 3 miesięcy stosowania. Także nie zrażaj się 🙂 Cierpliwości cierpliwości…

 • Zuza

  Jestem w trakcie stosowania preparatu Vivese Senso Duo. Zawsze miałam cienkie, słabe włosy i bardzo wypadały – skutek niedoczynności tarczycy. Trudno powiedzieć, kiedy dokładnie sytuacja zaczęła się poprawiać, ale od jakiegoś czasu włosy przestały mi wypadać (nie wychodzą prawie wcale), a wczoraj dodatkowo przeżyłam szok, kiedy porównałam swoje zdjęcie sprzed dwóch miesięcy z obecnym…Bo włosy urosły mi w przeciągu 2-ch miesięcy o wiele szybciej niż wcześniej! I po tym odkryciu już nie mogłam się powstrzymać przed dodaniem swojej opinii

 • Seweryn

  Problem z wypadaniem włosów pojawił się u mnie całkiem niedawno, bo od jakiegoś roku. Jest to w mojej rodzinie dziedziczne. Produkt Vivese Senso Duo zacząłem stosować kilka tygodni temu. Widać pozytywne zmiany. Próbowałem stosować różne szampony bądź kremy na wypadanie włosów, jednakże ten produk spełnił moje oczekiwania

 • electroxrainbow

  Od dłuższego czasu próbuję poradzić sobie ze słabymi, wypadającymi włosami. Preparaty polecane przed dermatologów przypominają składem Vivese Senso Duo, który jest nieporównywalnie tańszy i bardziej dostępny. Oleje zawarte w preparacie są jak najbardziej polecane przez wszystkie znane mi kosmetyczki. Sądzę, że trzeba zastosować terapię przez kilka miesięcy, wtedy efekty są najbardziej widoczne.

 • Radek

  Zawsze byłem raczej sceptycznie nastawiony do tego typu produktów, jednak ten wydaje się być w miarę wiarygodny. Zamierzam kupić w najbliższym czasie preparat Senso Duo i 'na własnych włosach’ przekonać się, czy rzeczywiście działa, bo niestety także doskwiera mi ten problem.

 • Alek

  Używam Senso Duo od kilku tygodni i widzę wyraźne efekty, na razie nie widzę żeby włosy odrastały ale po rozpoczęciu kuracji przestały znikać i są ogólnie dużo odporniejsze, odzyskały swoją witalność.

 • Mariusz

  Mam te same problemy z włosami.
  Właśnie dzisiaj zamówiłam preparat senso duo i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem, zobaczymy za 2 miesiące

 • Bartosz

  Jestem chłopakiem posiadającym długie włosy. W pewnym momencie zauważyłem że zaczynają wypadać, znalazłem reklamę preparatu Senso Duo na internecie i postanowiłem wypróbować. Moja dziewczyna mi teraz zazdrości czupryny!! Polecam

 • karina

  Stosuję preparat senso duo od miesiąca i jestem dosyć zadowolona z jego efektów. Nie jest on jakiś super, ale czuję , że włosy są trochę mocniejsze, nabrały koloru i się tak nie przetłuszczają.

 • Martyna

  Przez wiele miesięcy zmagałam się z wypadaniem włosów. Na szczęście odkryłam Senso Duo – po pół roku używania szamponu i olejku moje włosy zmieniły się nie do poznania! Teraz znów są gęste i lśniące. Koleżanki nie mogą się nadziwić, a mąż jest zachwycony 🙂

 • agnieszka1

  Zaczęłam ostatnio zauważać, że na mojej szczotce zostaje masa włosów po czesaniu. Obawiam się o nie i nie chciałabym za kilka lat zostać bez nich 🙁 czy powinnam zacząć już używanie Senso duo? Proszę o pomoc

 • rekin

  Czy oprócz stosowania preparatu SENSO DUO trzeba używac jakieś odzywki lub zmienic szampon? I czy nie ma żadnych efektow ubocznych jezeli jestem alergikiem?

 • polak

  kiedy Senso Duo będzie dostępny w polsce? i gdzie go mogę zakupić?

 • Pela

  Dokładnie, ja mam ciemne włosy i duży problem. Mam 35 lat i poważnie już mam ten kłopotliwy problem. Muszę kupić Senso duo, bo płakać mi się chce…

 • Zocha

  Bardzo mi wypadają włosy, ale czy już to kwalifikuje się do stosowania Vivese Senso Duo? Jak stwierdzić, czy powinnam zacząć używać tego preparatu, czy odrobinę przesadzam?

 • paulina12

  Po 2 miesiącach stosowania senso duo zauważyłam, że moje włosy są gęstsze, mniej obciążone i wolniej się przetłuszczają

 • kociaczek33

  Kurację preparatem Vivese Senso Duo rozpoczęłam niecałe 3 miesiące temu. Byłam już naprawdę zrezygnowana, ponieważ używałam do tej pory wielu kosmetyków na wypadanie włosów i nie spodziewałam się cudów też po tym. Bardzo często farbuję włosy, przez co są one słabe i dosyć intensywnie wypadały. Napisałam wypadały w czasie przeszłym, bo mój problem od niedawna stopniowo zanika.

 • Sarna

  Vivese Senso Duo stosuje już od 4 tygodni i widzę naprawdę pierwsze efekty. Przede wszystkim brak drobnych krostek i ranek, które pojawiały się po wszystkich silniejszych kosmetykach, powodujących przede wszystkim to, że się drapałam i pogarszałam stan skóry, przy okazji wyrywając włosy. Placki, które zaczęły się już pojawiać na mojej głowie, zmniejszają się stopniowo 🙂

 • Anka

  Stosowałam preparat Senso duo, jednak efekty nie były zadowalające. Spodziewałam się więcej po tym produkcie.

 • aga

  stosuję serum Senso Duo nie od dziś i naprawdę polecam. Włosy są wzmocnione i nie wypadają tak jak kiedyś

 • abc123

  mnie nie do końca przekonuje forma preparatu senso duo. jakoś nie bardzo mi podchodzą olejki i tego typu rzeczy bo od razu mam w głowie wizję tłustych włosów. aczkolwiek coraz więcej dobrego słyszę na temat tego olejku

 • nowy31

  kupiłem i zaczałem, zobaczymy za min. 1 msąc

 • jololo11

  Ten produkt jest bardzo dobry. Dzięki Vivese Senso Duo włosy przestały wypadać i mam z nimi spokój. Polecam

 • Lunatico

  Mam cienkie, lecz zdrowe włosy, ale obawiam się, że z czasem zaczną wypadać. Czy produkt Vivese Senso Duo można stosować profilaktycznie czy tylko przy objawach wypadania włosów?

 • Leon75

  Z wiekiem łysienie plackowate stawało się coraz bardziej widoczne. Senso duo rzeczywiście pomógł. Efekty nie zwalają z nóg, ale dotychczas nie znalazłem niczego, co dałoby jakikolwiek efekt.

 • KKSLechPoznań

  Od długiego czasu towarzyszyło mi nadmierne wypadanie włosów, które strasznie mnie denerwowało. Nie od razu przekonany byłem do senso duo, ale kiedy tylko zacząłem go stosować zaszła poprawa. Polecam każdemu, kto ma takie problemy.

 • mikołaj

  ja bardzo chetnie wzmocnil bym swoje wlosy. mam 26 lat i juz lysieje masakra…

 • Łucjan

  zakupiłem senso duo i czkam na efekty

 • Aga

  Olejek senso duo ma bardzo przyjemny zapach, stosuję go od 2 miesięcy i zauważyłam dużą poprawę, a mianowicie włosy są mocne i gęste.

 • Ewelina

  Po miesiącu stosowania olejku Senso Duo na mojej głowie pojawiło się dużo ”baby hair”

 • Janek

  Ja sie z tym mecze juz od jakiegos czasu i co najdziwniejsze nikt w rodzinie nie mial wczesniej klopotow z wypadaniem wlosow 🙁

 • Harnasiek

  Stosuje olejek od miesiąca i muszę przyznać, iż efekty są, widoczne, poprawiła się moje fryzurką,
  włosy są mocniejsze i już nie wypadają i w dodatku wydają się bardziej zagęszczone, zobaczymy jak
  dalej będzie przebiegać kuracja, póki co z mojego własnego doświadczenie nie znalazłem jeszcze tak
  skutecznego lęku….

 • odrosły

  super sprawa , byłem całkiem łysy teraz mam bujną czuprynę

 • Marcin

  witam, czy to na prawde dziala?

 • .........

  Moje wlosy wciaz widac

 • szkudlarek

  akurat,,,ja vivese senso duo stosuje już 3 miesiace i widzę dużą poprawę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.