Verlaven – opinia o preparacie przeciw grzybicy

verlaven

Grzybica stóp to kwestia zdrowotna ale i estetyczna. Z tą wstydliwą dolegliwością zmagają się miliony kobiet na całym świecie. Nie chcą o niej mówić, latem po prostu ukrywając stopy w niewygodnych butach, maskując chorobę rajstopami. Współczesna medycyna przychodzi jednak im z pomocą. Aktualnie na rynku farmaceutycznym jest wiele preparatów, które mają większą lub mniejszą skuteczność w usuwaniu objawów grzybicy. Na tym tle wyróżnia się Verlaven, sól do moczenia stóp.

Verlaven, sól przeciwgrzybicza, czy jest skuteczna?

Producent deklaruje, że sól działa uderzając bezpośrednio w źródło problemu, zwalczając nie tylko objawy, ale również przyczynę problemu. Kluczem do takiej skuteczności jest unikalne połączenie wiele skoncentrowanych ekstraktów z roślin i składniku aktywnego – koloidalnego srebra.

Preparat w postaci kryształków soli łatwo penetruje tkanki i sprawia, że jego składniki wnikają w głębokie warstwy skóry.

Skład Verlavenu. Srebro czyli naturalny antybiotyk

Grzybica stóp to schorzenie nawracające, więc preparat by być skutecznym, musi działać na kilku płaszczyznach. Jedynie bowiem kompleksowy atak przeciwko drobnoustrojom daje oczekiwany efekt, którym jest całkowite i trwałe pozbycie się grzybicy stóp.

Koloidalne srebro jest tym składnikiem, który z pewnością pomoże uzyskać właśnie taki efekt. Jest ono stosowane wszędzie tak, gdzie trzeba zminimalizować ryzyko zakażeń bakteryjnych. To dlatego, związkami srebra pokrywane są narzędzia chirurgiczne czy zestawy do dializ. Srebro jest wykorzystywane jest również przy wypełnieniach dentystycznych.

Tak duże właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne srebra wykorzystane zostały w środku do walki z grzybicą stóp. To właśnie zawartość srebra sprawia, że Verlaven już od pierwszych chwil ogranicza wzrost grzybów, co wpływa na usunięcie nieprzyjemnych objawów takich jak swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie czy przykry zapach.

Jednak skuteczność preparatu opiera się nie tylko na zawartości srebra koloidalnego. Verlaven zawiera również szereg ekstraktów roślinnych, dobranych w sposób wysoce wyselekcjonowany. Mają one postać skoncentrowanych olejków.

Skład Verlaven. Lawenda – wsparcie dla naturalnej warstwy ochronnej skóry

Kwiat Lawendy to kolejny składnik Verlaven, który wykazuje silne właściwości bakteriobójcze. Jest to bowiem bogate źródło składników aktywnych : garbników, antocyjanów, związków mineralnych. Wiążą one wolne rodniki co wpływa na unieszkodliwienie bakterii.

Kwiat Lawendy zawarty w Verlaven to również źródło tanin, związków chemicznych, które chronią te rośliny przed szkodnikami. Zawarte w preparacie Verlaven wykazują zaś właściwości wysuszające i ściągające, co pozwala na szybsze pozbycie się uszkodzonego naskórka, w którym zagnieździły się bakterie. Taniny ponadto wzmacniają warstwę rogową naskórka, co zmniejsza podatność skóry na uszkodzenia czy przenikanie do niej drobnoustrojów.

Preparat Verlaven zawiera olejek lawendowy. Ma on za zadanie delikatnie podrażniać skórę stóp by naczynia krwionośne w jej obrębie rozszerzyły się. W ten sposób tkanka skórna zostaje w tym miejscu lepie odżywiona, przez co jest bardziej odporna na nawroty grzybicy. Olejek lawendowy ponadto pielęgnuje skórę przywracając jej gładkość, miękkość i zdrowy koloryt.

Stosowanie soli Verlaven – kilka minut dziennie by przywrócić zdrowie Twoim stopom

Producent zapewnia, że efekty leczenia pojawiają się właściwie natychmiast przy stosowaniu się do zaleceń. By osiągnąć upragnione efekty należy miarkę soli Verlaven rozpuścić w naczyniu wypełnionym ciepłą wodą . Po zupełnym rozpuszczeniu się kryształków soli w wodzie, należy moczyć w niej stopy przez 45 minut. Zabieg ten stosuje się każdego dnia. W czasie moczenia stóp nie należy ich pocierać ani szorować ogranicza to bowiem wnikanie składników aktywnych do skóry.

Skuteczność Verlaven potwierdzają badania z USA

Verlaven został przebadany w Stanach przez wiele grup badawczych. Najbardziej znane badania przeprowadzone zostały przez dermatologa cieszącego się światową sławą, profesora Georga Millera. Przebadał on działanie soli na prawie 5000 pacjentów, u których zdiagnozowana została grzybica stóp. Tak dużą grupę pacjentów podzielił on na trzy grupy. Jedna miała moczyć stopy w solance, druga grupa stosowała placebo, trzecia grupa była grupa kontrolną, nie otrzymującą żadnego preparatu. Po upływie 3 miesięcy w grupie stosującej Verlaven wszyscy wyleczyli się z grzybicy, przy czym aż u 86% badanych nastąpiło to po pierwszym tygodniu kuracji. W grupie stosującej placebo objawy grzybicy zmniejszyły się u 3,5 % osób, w grupie kontrolnej nie odnotowano żadnej poprawy.

Verlaven – specjaliści oceniają skuteczność produktu

Do wyników badań odniosła się również dr Lisa Adams, epidemiolog z Chicago. „Przyznam szczerze, że tak dobre recenzje produktu zapaliły u mnie lampkę ostrzegawczą, jednak po przetestowaniu produktu na grupie swoich pacjentów stwierdziłam, że preparat Verlaven jest godny polecenia.” – mówi dr Lisa. Podobne zdanie głosi również Brytyjskie Towarzystwo Chorób Dermatologicznych, o czym świadczy ich pozytywna opinia o Verlaven, która tym więcej zyskuje na tle faktu, że Towarzystwo to, bardzo rygorystycznie testuje środki lecznicze.

Nasza opinia. Czy warto stosować sole na grzybicę stóp i paznokci?

W swietle badań naukowych i ich rezultatów, tego jakie efekty osiągają pacjenci, którzy stosują ten produkt, można stwierdzić, że aktualnie jest to jeden z najbardziej skutecznych preparatów na grzybicę. Z całą pewnością jeszcze przed latem pozwoli on na pozbycie się problemu u wielu kobiet, które od dawna marzą o gładkich, zdrowych i pięknych stopach.

verlavenUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor VERLAVEN, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% potrójna gwarancja satysfakcji za wykupioną kurację, w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby wypróbować sól na grzybicę Verlaven

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

Promocja kończy się dzisiaj!

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.