Levasan – opinia o żelu na bolące nogi

levasan

Wśród kobiet bardzo powszechnie występuje problem zmęczonych nóg. Wynika on z zaburzeń krążenia w naczyniach krwionośnych kończyn dolnych. Właśnie to powoduje to poczucie ciężkich nóg i ich obrzmienia. Na rynku farmaceutycznym jest wiele preparatów, które mają eliminować ten problem, jednak tylko niewielki ich odsetek faktycznie pomaga. Wśród tych skutecznych wyróżnia się Levasan, który dostępny jest pod postacią łatwego w stosowaniu żelu. Skuteczność Levasan potwierdzają nie tylko badania naukowe, ale również kobiety, które miały okazje go wypróbować.

W czym tkwi tajemnica skuteczności żelu Levasan?

Za skuteczność działania odpowiada tu unikalne połączenie składników aktywnych. Skład preparatu opracowano na bazie tajnych, klasztornych receptur. W skład preparatu wchodzą głównie wyciągi z rzadkich ziół, a ich działanie jest wzmocnione poprzez precyzyjne dobranie proporcji. Ważne jest również to, że preparat ma postać łatwo wchłanialnego żelu. Wnika on w najgłębsze warstwy skóry, nawilżając ją i odżywiając a także usprawniając także krążenie krwi.

Jak działa żel Levasan?

Żel Levasan działa na kilku płaszczyznach, gdyż tylko takie działanie może skutecznie usunąć problem zmęczonych nóg z naszego życia.

Niektóre ze składników żelu mają za zadanie pobudzenie układu odpornościowego do walki ze stanami zapalnymi, które są dość powszechne w tkankach nóg. Nie wolno bowiem zapominać, ze jedynie zdrowe ciało może pobudzić układ krążenia do prawidłowego działania. Składniki żelu aktywują proliferację limfocytów Bi T. To one bowiem niszczą bakterie i wirusy, które są odpowiedzialne za mikrouszkodzenia naczyń krwionośnych.

Gdy działanie powyższych składników przywróci już równowagę zdrowotną, inne składniki żelu mogą przejść do walki z uczuciem zmęczonych nóg. Stojący tryb pracy, noszenie wysokich obcasów, zbyt obcisłe ubrania, to sprawia, że krew krążąca w naczyniach kończyn dolnych ma utrudnione zadanie i nie przepływa tak swobodnie, jak w innych partiach ciała. Uciskane tkanki bowiem zwężają światło żył i tętnic, co sprawia, że trudniej jest krwi dotrzeć do bardziej oddalonych miejsc. To zmniejsza odżywienie tkanek. Składniki aktywne, które zawarte są w żelu rozszerzają naczynia krwionośne poprzez działanie rozluźniające na mięśnie. To zapobiega zaleganiu krwi w żyłach, usprawnia drenaż nóg.

Żel nie tylko likwiduje obrzęki i uczucie ciężkich nóg, wpływa również na wygląd nóg przywracając im zdrowy wygląd. W żelu znajdują się związki wygładzające skórę a także zapobiegające jej uszkodzeniom. Jest to bardzo ważne, dzięki temu skóra ma silniejszą barierę ochronną przed drobnoustrojami.

Skład Levasan : Mentol

Wśród podstawowych składników aktywnych żelu jest mentol. Ma on charakterystyczny, ostry miętowy zapach i to w takiej postaci jest powszechnie znany. Jest stosowany głównie w środkach kosmetycznych i higienicznych, jednak ma on również właściwości znieczulające. W chwili, gdy mentol aplikowany jest na skórę, podrażnia ciałka Krauzego czyli zakończenia nerwowe, które odpowiadają za odczuwanie chłodu. W ten sposób pola mózgowe otrzymują błędny sygnał odczuwany jako zimno. Ochłodzone pozornie części ciała muszą być ogrzane, a tym samym naczynia krwionośne rozluźniają się by ułatwić dopływ krwi. Mentol w żelu wpływa więc na zlikwidowanie obrzęków i uczucia ciężkości, wpływa również na uczucie świeżości i lekkości.

Levasan – badania naukowe potwierdzają skuteczność preparatu

Mentol został już wielokrotnie przebadany, jednak wprowadzenie do sprzedaży żelu Levasan musiało być poprzedzone dodatkowymi testami.

Przeprowadził je prof. Jamie Cope z kliniki leczenia schorzeń układu krążenia w Cincinnati (Ohio). Kierował on pracą zespołu badawczego składającego się z 8 naukowców. Wytypowano 40 kobiet, które lekarzom zgłaszały problemy z uczuciem ciężkich nóg. Wszystkie one pracowały głównie stojąc, nosiły obcisłe ubranie oraz buty na wysokich obcasach – idealnie spełniały więc wymogi badania. Wszystkie panie miały przestać stosować inne preparaty a kuracje prowadzić tylko przy zastosowaniu żelu Levasan. Głównym warunkiem badania było nie wprowadzenie zmian w dotychczasowym trybie życia. W ten sposób wyniki badań był bardziej wiarygodne.

W 7 tygodni później zakończono eksperyment i zaczęto analizować wyniki. Efekty był zdumiewające. Blisko 97% kobiet deklarowało całkowite ustąpienie problemu, aż 77% pozbyło się ich już po pierwszych 10 dniach kuracji. Wyniki te potwierdzono poprzez badania angiograficzne, które wykazały lepsze krążenie w kończynach dolnych.

Levasan, opinie specjalistów

Wyniki badań prof. Cope, każdego dnia potwierdzane są przez setki lekarzy na całym świecie. W śród nich również przez dr Sarah Crumburn ze szpitala w Newark „Problem zmęczonych, ciężkich nóg nie ominął również mnie. Lubię dopasowane spodnie i buty na wysokim obcasie, jednak w moim przypadku największym problemem okazały się długie godziny spędzone na stojąco na sali operacyjnej. Opinie o preparacie Levasan znalazłam w Internecie i skłoniły mnie one do natychmiastowego przetestowania. Efekt? Pozbyłam się problemu w dwa tygodnie, a żel stosuje obecnie tylko profilaktycznie” – mówi dr Sarah.

Skuteczność żeli Levasan potwierdza też dietetyk Mark Bingham na co dzień stykający się z tym problemem u swoich pacjentów. „Doskonale wiem, jak bardzo moi pacjenci cierpią z powodu bólu kończyn dolnych. Żel Levasan mogę polecić każdemu z nich” – rekomenduje Bingham.

Nasza opinia. Czy zatem warto stosować żel Levasan?

Zarówno wyniki badań, jak również opnie ekspertów jasno pokazują, że Levasan zalicza się do jednych z najbardziej skutecznych środków na problemy ciężkich nóg. Dodatkową zaletą żelu jest jego niska cena, która sprawia, że kuracja nie jest nadmiernym obciążeniem naszego budżetu. Wysiłku producentów zaowocowały preparatem, który męczący problem rozwiązuje w zaledwie kilka dni.

levasanUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor LEVASAN, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% potrójna gwarancja satysfakcji za wykupioną kurację, w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby wypróbować żel LEVASAN

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

Promocja kończy się dzisiaj!

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.