Hallu Forte – opinie o aparacie korekcyjnym na haluksy

hallu forte

Haluksy to tzw. koślawe palce. Jest to choroba zwyrodnieniowa, która objawia się zniekształceniem stopy. Dotyka ona głównie kobiety, ponieważ jej rozwojowi sprzyjają takie czynniki, jak noszenie butów na wysokich obcasach, płaskostopie, stojący tryb życia. Samo leczenie zachowawcze nie jest wystarczające, potrzeba bardziej inwazyjnych metod leczenia, najczęściej konieczny jest zabieg chirurgiczny. Czy w walce z haluksami sprawdzi się aparat korekcyjny Hallu Forte?

Jak powstają haluksy?

hallu forte na halluksy stópNosząc wysokie obcasy sprawiamy, że przodostopie narażone jest na przeciążenia. Efekt ten niestety potęguje dodatkowo noszenie butów z ostro zakończonym czubkiem, zwiększa się bowiem nacisk na palucha i łuk poprzeczny stopy, a to już w prostej linii prowadzi do deformacji. Palce ulegają deformacji, rozwija się płaskostopie poprzeczne, pojawia się i ból. Stopa z powyższymi zmianami, pracuje zupełnie inaczej. Ciężar ciała rozkłada się nie równomiernie, paluch nie jest już wtedy stabilnym podparciem w czasie chodzenia, pogarszają się struktury, które decydują o stabilizacji stopy. Mięśnie stopy ulegają osłabieniu, największe obciążenie przenoszone jest na krawędź stopy. Zmiany w ustawieniu palca prowadzą do zmian chorobowych w obrębie stawu. U podnóża stawu po wewnętrznej stronie stopy pojawia się bolesne zgrubienie o podłożu zapalnym.

koślawy paluchOsoby dotknięte tą przypadłością, długo ją bagatelizują, nie szukając pomocy lekarskiej. Dopiero, gdy zwyrodnienie jest już zaawansowane, udają się do specjalisty. Jest to ten moment, kiedy nawet kupno obuwia, jest poważnym problemem. Nowe obuwie najczęściej uciska na zmianę chorobową, co wywołuje dodatkowy ból a także prowadzi do tego, że rozwija się stan zapalny przy uwypukleniu głowi i kości śródstopia. Haluksom towarzyszą objawy takie, jak zapalenie wysiękowe kaletki (woreczek w miejscu tarcia na wystającą kość, wypełniony śluzem) na wysokości stawu śródstopno-palcowego, bolące zgrubienie naskórka, które następuje w wyniku nacisku, narastać może również podwichnięcie stawu śródstopno-palcowego.

Rewolucyjne urządzenie na problemu haluksów

hallu forte na koślawy paluchWażne jest, by w przypadku wystąpienia zmian, jak najszybciej zacząć z nimi walczyć. Szczególnie teraz, gdy nie trzeba decydować się na inwazyjny zabieg chirurgiczny, który do niedawna był jedynym skutecznym sposobem walki ze schorzeniem. Urządzenie Hallu Forte to doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Jest to aparat korekcyjny, który jest prosty w użyciu a pozwala na to, by przywrócić stopom sprawność i właściwy, zdrowy wygląd. Co zapewnia używanie Hallu Forte? Paluch się prostuje w sposób całkowicie naturalny. Stopniowo poprawia się kształt stopy, ukrwienie jej. Zmniejszają się stany zapalne, ból i obrzęki, poprawia się komfort chodzenia, znika dyskomfort.

Jak aparat korekcyjny przeciwdziała problemowi haluksów?

Skuteczne działanie aparatu Hallu Forte opiera się na:

 • korektor hallu forte

  korektor hallu forte służy leczeniu i usuwaniu haluksów poprzez bezpośrednie działanie na staw śródstopno-paliczkowy. Palec ustawiany jest we właściwej pozycji, stabilizowana jest więc stopa i zmniejsza się deformacja.

   

 • likwidacji bólu dzięki stopniowemu usuwaniu stanu zapalnego, redukcji ilości obrzęków, nagniotków, poprawę ukrwienia stopy
 • wzmocnieniu stawów, ma on bowiem właściwości ochronne zapobiegające dalszym niekorzystnym zmianom w strukturze kostnej. Wpływa on na poprawę elastyczności stawu skokowo-goleniowego co wzmacnia go nawet o 80%.

Używanie aparatu Hallu Forte nie jest niczym skomplikowanym. To, czy będzie on skuteczny, zależy głównie od systematyczności noszenia. Jeżeli jest on stosowany zgodnie z zaleceniami, stan palca, który uległ deformacji, stopniowo się poprawia. Aparat jest uniwersalny, ponieważ pasuje do każdego rodzaju obuwia, można go nosić w ciągu dnia, jak również zakładać po prostu na noc. Dyskomfort, który pojawia się podczas noszenia aparatu to tylko potwierdzenie tego, że działa. Wspomniany dyskomfort nie jest jednak duży i nie wpływa na zwykłą, codzienną aktywność.

Jak stosować aparat korekcyjny Hallu Forte?

 1. zakładanie korektora hallu forte

  zakładanie korektora hallu forte

  Rozluźnij pasek na aparacie do zera

 2. Zakładaj aparat na przednia część stopy, tak by znalazł się po wewnętrznej stronie palucha a gąbka zakrywała zmianę chorobową.
 3. Pasek należy owinąć wokoło zewnętrznej strony stopy, a później owinąć nim górną jej część, a na koniec czepić haczyk korektora.
 4. Aparat powinien być tak dopasowany, by naciskał na paluch. Należy sprawdzić, czy jest on stabilny.
 5. Nacisk na paluch zwiększa się poprzez stopniowe zaciskanie paska korygującego.

Kto nie powinien stosować aparat korekcyjny?

Hallu forte nie jest przeznaczony dla osób:

 • aparat hallu forte na nodze

  aparat hallu forte na nodze

  z cukrzycą

 • mających problem z krążeniem krwi
 • niepełnosprawnych

Dzięki Hallu Forte w sposób naturalny i stabilny palec objęty schorzeniem, jest prostowany. Zmniejsza się w ten sposób napięcie, dyskomfort ze strony palca, poprawia się ukrwienie stopy dzięki czemu wygląda ona lepiej, ma ładniejszy kształt. Hallu Forte dopasować można do rozmiaru oraz kształtu stopy. Redukowane są obrzęki, nagniotki, otarcia, stany zapalne, a także i ból, czyli objawy, które charakterystyczne są dla haluksów.

3 najczęstsze pytania dotyczące Hallu Forte

1. hallu forteCzy aparat korekcyjny Hallu Forte jest prosty w stosowaniu?
Hallu Forte zakłada się na palca, który został wykrzywiony. Sposób zakładania jest prosty, dodatkowo ułatwia to instrukcja ( również obrazkowa), która dołączona jest do opakowania. Aparat korekcyjny można dopasować do każdego rodzaju stopu, rozmiaru i kształtu. Stosując go regularnie, szybko można zapewnić sobie bezbolesną korekcję stopy, szczególnie, jeśli zakładać będzie się go na noc.

2. Czy aparat korekcyjny Hallu Forte jest skuteczny?
Aparat korekcyjny wykonany został z plastiku ortopedycznego o potwierdzonych właściwościach korygujących. Forma aparatu pozwala na szybkie usunięcie zmian zwyrodnieniowych, wzmocnienie stawów, poprawę wyglądu i kształtu stopy.

3. Czy skuteczność działania aparatu korekcyjnego jest potwierdzone jakimiś badaniami?
Hallu Forte posiada certyfikat a także rekomendację wielu specjalistów z zakresu ortopedii i podologii jest zatem doskonałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

hallu forteUWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor Hallu Forte, ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% potrójna gwarancja satysfakcji za wykupioną kurację, w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj aby wypróbować korektor na haluksy Hallu Forte

użyj TEGO linku aby otrzymać DARMOWĄ DOSTAWĘ

Promocja kończy się dzisiaj!

Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo

49 komentarzy

 • Katarzyna

  Od miesiąca co noc zakładam Hallu forte i widzę poprawę. Moja stopa wygląda o wiele lepiej, w dodatku nie mam takiego kłopotu z noszeniem obcasów jak wcześniej. Liczę na jeszcze lepsze efekty

 • Ainaq

  Aparat korekcyjny hallu forte nie jest za drogi jak na codziennie używanie. Nie psuje się i jest bardzo dobry. Haluks nie boli (a bez aparatu bolał, że nie mogłam tego znieść), zakłada się go najlepiej na noc i rano ściągnąć. Używanie go sprawia, że haluksa praktycznie nie czuje. Gorąco polecam osobom, które nie chcą pozbyć się tego bólu.

 • Paula

  U mojej mamy kilka lat temu właśnie pojawił się problem z haluksem, nie wiedziała, że trzeba jak najszybciej to leczyć i chodziła z tym normalnie przez kilka miesięcy dopóki problem nie nasilił się. Gdy czasem nie mogła już normalnie chodzić dopiero zaczęła szukać rozwiązania i kupowała różności polecane w aptekach, jakieś żelowe wkładki bądź nakładki typowo na haluksa ale nic nie pomagało. Nie wiedziałyśmy nawet, że jest taka metoda jak aparat Hallu Forte. Na pewno muszę porozmawiać znów z mamą o jej problemie i namówić ją do wypróbowania aparatu Hallu Forte. Może to będzie chociaż jakiś przełom w jej leczeniu. Aparat Hallu Forte ciekawie wygląda i z tego co przeczytałam ma też bardzo nowoczesne i intrygujące działanie. Miałam wiele pytań gdy zaczęłam czytać ten artykuł lecz gdy przeczytałam go do końca moje wszelkie wątpliwości i pytania się rozwiały. Bardzo również przekonał mnie fakt, iż Hallu Forte posiada certyfikat oraz rekomenduje go wielu specjalistów ortopedii, jest to z mojej strony wielki plus dla tego preparatu i większa wiarygodność informacji.

 • emila

  Niestety, haluksy to genetyczne schorzenie występujące w mojej rodzinie. Dotknęło także i mnie… Początkowo to bagatelizowałam, ale później odczuwałam coraz silniejszy ból i nie ma co oszukiwać – zaczęło wyglądać to nieestetycznie. Na Hallu Forte trafiłam przypadkiem i z racji tego, że aparat korekcyjny okazał się niedrogi postanowiłam spróbować.

 • Dajana

  Wyobrażacie sobie rezygnację z wysokich szpilek? Bo ja nie! Największą zmorą były te paskudne haluksy. Bolesna sprawa. Uznałam, że nie poddam się i będę szukać sposobu na ulżenie sobie w „cierpieniu”.
  Gdy trafiłam na Hallu Forte, wiedziałam od pierwszego użycia, że to jest to, czego mi było trzeba.

 • wilk

  Uzywam aparatu korekcyjnego hallu forte od 3 tygodni. Na początku nie byłem przekonany co do tego produktu, jednak od rozpoczęcia użytkowania czułem efekty. Na razie nie pozbyłem się całkowicie problemu, jednak widac znaczną poprawę. Dzięku hallu forte nie musialem decydowac się na zabieg chirurgiczny.

 • iga

  Na początku nie wierzyłam w to, że takie proste urządzenie jak hallu forte może coś zdziałać, dodatkowo na zdjęciu nie wygląda na jakieś bardzo wygodne. Ale zaryzykowałam i fakt – idzie się do niego przyzwyczaić, tym bardziej, że po miesiącu stosowania widze już efekty

 • lis34

  Mam haluksy od dawna, ostatnio zaczęłam nosić Hallu Forte i czuję różnicę. Ból znacznie zelżał, łatwiej zakładam buty i nie czujętakiego dyskomfortu przy chodzeniu.

 • Anita

  hallu forte to bardzo skuteczny sposób na rozprawienie się z haluksami (w końcu!)
  Miałam z tym strasznym problem odkąd pamiętam (w liceum zaczęłam chodzić na szpilkach, potem w pracy już musiałam, bo taki był wymóg, a problem się ciągle nasilał)

 • zenia

  Na haluksy nie pomagały mi ani ćwiczenia ani tabletki. Dopiero Hallu forte dało efekty. Nie trzeba było na nie czekać długo! Polecam

 • Marta

  Aparat Hallu forte sprawia, że haluksy nie bolą i chodzenie w butach na szpilkach jest możliwe

 • Margarita20

  Kupiłam aparat hallu forte mojej mamie, która od wielu lat miała problem z haluksami. Urządzenie przy regularnym noszeniu faktycznie przynosi umiarkowane efekty. Jeśli chodzi o korygowanie zwyrodnienia, wydaje się, że delikatnie uległo ono zmniejszeniu, jednak co istotne, mama deklaruje, że zmniejszył się znacznie ból kostek, co wcześniej stanowiło duży problem.

 • Gosia

  Kiedyś myślałam że haluksy to tylko przypadłość starszych osób, jednak jakiś rok temu dopadły mnie samą i byłam naprawdę załamana. Jedyne co miałam przed oczami to wizję operacji, jednak znajoma powiedziała mi o aparacie hallu forte, stosuję od 4 miesięcy i jestem naprawdę zadowolona z efektów.

 • Basia

  hallu forte to dobry produkt, a przede wszystkim skuteczny. Halluksy to problem wielu kobiet w dzisiejszych czasach, a bardzo mało osób wie, jak może sobie z tym poradzić.

 • Karol33

  Męczyłem się z problemem koślawego palucha przez 4 lata. Nigdy mi to nie przeszkadzało, ale w pewnym momencie zaczęło bardzo boleć. Lekarz zalecił używanie aparatu korekcyjnego. Aparat Hallu Forte rzeczywiście działa pod warunkiem, że stosujemy go regularnie. Efekty pojawiają się całkiem szybko. Stopa już nie boli i wygląda estetycznie. Polecam

 • Agnieszka

  Hallu Forte wydaje się być bardzo prostym i nieinwazyjnym rozwiązaniem. Nie jestem jednak w 100% przekonana co do jego skuteczności. Stosuję go już od jakiegoś czasu i nie widzę poprawy. Może nieprawidłowo zakładałam go na stopę? Dobrze, że jest tu instrukcja, spróbuję wszystko zrobić krok po kroku i mam nadzieję, że zadziała.

 • xyz

  Używałem Hallu Forte i mogę powiedzieć, że jestem w miarę zadowolony. Nie ma może jakiś wspaniałych, magicznych efektów, ale jakieś na pewno są. Stosowanie bardzo łatwe, zakłada się na noc, więc nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.

 • Sonia

  Halluksy…! Jejku, straszny miałam z tym problem, nic nie pomagało, już szykowałam się na operację, bo nie widziałam dla siebie ratunku… A niestety taki styl życia i pracy, że problem tylko się pogłębiał. Ale jest Hallu Forte! Skuteczna metoda, nieinwazyjna, jestem meeeega zadowolona!

 • michalina

  Nie do końca mi to pomogło, aczkolwiek trochę tak. Ból zniknął, jego nasilenie zeszło do minimum, ale haluksy nadal są widoczne. Nie tak jak na początku, ale jednak coś.. Myślę, że jest to dobre dla osób, które nie mają ich zbyt dużych.

 • Agnieszka

  Moja siostra związku ze swoją pracą często nosiła szpilki i zrobiły jej się haluksy. Od paru tygodni nosi ten aparat i póki co jest zadowolona z niego.

 • Dominika

  Poprzez noszenie bardzo wysokich (a nawet za wysokich) obcasów i do pracy, wcześniej do szkoły, teraz po dzieci i do pracy, a nawet na zakupy- na moich piętach pojawiły się nieprzyjazne ha luksy.. Wyglądało to bardzo źle, dodatkowo czułam dyskomfort psychiczny i do łóżka szłam spać w skarpetkach… Do czasu, kiedy Pani w aptece doradziła mi bardzo dobry preparat, który pomoże, niestety, po smarowaniu nim moja skóra była bardzo nieprzyjemna w dotyku, a moje ha luksy nadal były.. No tak, w sumie co może pomóc krem do haluksów.. No niestety, człowiek uczy się na błędach. Pewnego razu jednak, natknęłam się na wypowiedziedź pewnej Pani w Internecie, która podobnnie jak ja, cierpiała na halusky,ale już na szczęśnie pozbyła się ich raz na zawsze. Zapytałam, jakkim cudem, a ona poleciła mi właśnie wtedy ten hallu forte. Sceptycznie nastawiona kupiłam go.. I! Okazało się, że była to niemalże najlepsza inwestycja w moim życiu.. Bardzo pomógł mi, a mój mąż jest zadowolony, że do łóżka nie zakładam już skarpetek. Polecam hallu forte wszystkim, którzy mają haluksy..

 • Sandra111

  Z haluksami męczyłam się już od gimnazjum. W końcu chciałam coś z nimi zrobić i zdecydowałam się na aparat korekcyjny hallu forte. Po dwóch miesiącach widzę poprawę! jestem zadowolona, na pewno nie zrezygnuję z kuracji

 • RAKAS

  Moja dziewczyna z racji swojego zawodu, gdzie większość dnia stoi na nogach oraz tego, że dodatkowo lubi chodzić w obcasach nabawiła się tego przykrego zwyrodnienia. Niestety nie wyglądało to dla mnie zbyt dobrze…i dla niej pewnie też. Wiele razy widziałem jak zawstydzała się zdejmując obuwie czy to w domu czy na plaży. Postanowiliśmy razem rozwiązać ten problem i natrafiliśmy na aparat korekcyjny Hallu-Forte. Na początku nie byłem do tego przekonany ale zaczeliśmy czytać komentarze i opinie o produkcie i w końcu udało nas się przekonać…

 • Agnieszka

  Jak u mnie zaczęły pojawiać się haluksy,nie chciałam zostawiać tego do momentu aż będą wielkich rozmiarów i będę musiała zrezygnować z butów, które lubię. Od razu zaczęłam szukać czegoś, jakiejś maści czy czegokolwiek, trafiłam w internecie na hallu forte i myślę, że to był dobry wybór bo nakładka nie przeszkadza mi tak na co dzień, fakt faktem trochę się bałam, że w ciągu dnia będę czuła ten dyskomfort nakładki, ale dość miękkie tworzywo osłania haluksa więc jest na prawdę w porządku i można używać bez strachu, że utrudni to codziennie czynności. Jak na obecną chwilę, widzę małą poprawę, stopa zaczęła „wracać” do odpowiedniego kształtu, ale stosuję dopiero około miesiąca więc na większe rezultaty muszę na pewno jeszcze poczekać

 • Paati

  Bardzo się boję, że kiedyś zrobią mi się haluksy. Jest to obrzydliwe schorzenie. Czy tym aparatem mogę zapobiec ich pojawieniu się? Dlaczego nie mogą go stosować osoby chore na cukrzycę, skoro stosuje się go na zewnętrznej powłoce ciała, nie zaś od wewnątrz?

 • Patrycja

  Żałuję, że wcześniej nie znalazłam Hallu Forte. Moja ciocia przez długi czas męczła się z haluksami. W końcu poszła na zabieg chirurgiczny, aby się tego pozbyć, a przecież nie musiała. Od pewnego czasu u mnie też to wystąpiło, ale poszperałam w internecie i na szczęście znalazłam alternatywę dla zabiegu u chirurga. Aparat korekcyjny po prostu działa, haluksy stopniowo, przy regularnym stosowaniu redukują się, stopa nie boli. Już nie długo całkowicie się ich pozbędę. Polecam, nie warto wydawać pieniędzy na zabiegi chirurgiczne.

 • Patryk

  Używałem aparatu korekcyjnego Hallu Forte i mogę powiedzieć, że po kilku tygodniach czuje się o niebo lepiej, ból ulżył. Cieszę się że nie muszę robić zabiegu operacyjnego.

 • Mezmerize

  Jestem piłkarzem, więc problem haluksów jest mi dobrze znany. Przeszkadzało mi to w treningach, więc zdecydowałem się na stosowanie Hallu forte, i nie żałuję. Polecam każdemu, kto zmaga się z tym problemem.

 • agg

  Aparat hallu-forte jest bardzo łatwy do założenia, a jego noszenie powoduje jedynie minimalny dyskomfort. Aparatu używam już od jakiegoś czasu i powoli zaczynam dostrzegać efekty jego działania. Na skutek jego noszenia poprawia się wygląd stopy oraz komfort dnia codziennego- ból stopy znacznie się zmniejszył.

  • rocky

   Mi na początku przeszkadzało troszkę stosowanie hallu forte ale poźniej przyzwyczaiłem się i jestem bardzo zadowolony w sumie. Także na plus.

 • sonia96

  Przez kilka lat miałam problemy z haluksami. Szukałam sposobu, żeby się ich pozbyć, ponieważ wyglądają bardzo nieestetycznie. Niestety, żadne maści, preparaty, tabletki, a nawet specjalne ćwiczenia nie pomagały. Dopiero gdy zaczęłam stosować Hallu forte, to zaczęłam zauważać poprawę. Muszę wspomnieć, że Hallu forte stosowałam regularnie i myślę że tylko przy takim stosowaniu można osiągnąć bardzo dobre efekty.

 • Evi

  Też miałem ten problem. Haluksy miałem „od zawsze”, ale dopiero w ubiegłym roku dały mi się we znaki, momentami nie mogłem wręcz chodzić. Próbowałem różnego rodzaju wkładek, klinów itp., nie bardzo zdawały egzamin, dopiero aparat korekcyjny Hallu Forte rozwiązał mój problem z haluksami.

 • Shiwix939

  Mi osobiście hallu forte bardzo pomaga. Ból już mi nie dokucza jak kiedyś i oczywiście kształt stopy zaczyna się poprawiać. Co do noszenia, to idzie się do tego przyzwyczaić, bo warto. Serdecznie polecam

 • azjata336

  Mam pytanie. Czy ten produkt może powodować rany? W sensie uszkadzać skórę w miejscu stosowania?

 • Pola2172

  Czy na pewno warto wydać te pieniądze? Chce wam się go codziennie zakładać?

 • renia

  Mam haluksy juz kilka lat i próbowałem wielu sposobów aby sie ich pozbyc, miałem juz zdecydwac sie na operację, jednak hallu forte pomógł mi w znacznym stopniu i haluksy widocznie się zmniejszyły, ból także ustał, bardzo polecam

 • anastka

  Kupiłam hallu forte i korzystałam, jestem w miarę zadowolona, chociaż kuracja była bolesna. Skuteczność potwierdzam i myślę, że jakbym miała drugi raz się na to zdecydować, to bym się zdecydowała.

 • otyly

  czy aparatu są różne rozmiary? Jestem otyłą osobą i boję się, że może być za mały.

 • zofik

  Jestem bardzo zadowolona. Chodzę w tym aparacie po domu i w nim śpię. Nie wyobrażam sobie bym mogła go włożyć do buta i w nim wyjść a szkoda. Musiałabym mieć bardzo szerokie buty a i tak bym go czuła.

 • Marlenka

  duzo osob nie traktuje haluksów jako powazny problem i to lekcewaza…. a potem szukaj wiatru w polu:P
  ja naszczescie nosze tylko plaskie buty ale moja siostra nie i tez pewnie zaraz jej sie porobia… ale fajnie, ze sa metody zeby jakos temu zaradzic

 • Kalina W.

  Moja mama kupiła aparat hallu forte i jest w sumie zadowolona. Wiadomo, że pewnych rzeczy nie da się już odbudować, ale widać poprawę, do tego stopy są bardziej zregenerowane i mama ogólnie czuje się lepiej

 • Dorota

  Aparat Hallu Forte pomógł pozbyć mi się tej choroby z którą walczyłam ładnych parę lat.

 • Odyyyynka

  Mi akurat hallu forte nie pomógł zwalczyc tego okropnego wygladu paluchów, ale usmiezył bół i to juz mi duzo daje!

 • agnieszka

  czy haluksy są genetyczne? raczej nie chodzę w butach na wysokim obcasie, ale i tak boję się, że w końcu mi się zrobią

 • lili

  U mnie niestety hallu forte się nie sprawdziło ;/ Bez zabiegu niestety się nie obejdzie.

 • Dziewczyna

  Czy aparat Hallu Forte będzie skuteczny u osoby w bardzo podeszłym wieku (70-85 lat), która od wielu lat boryka się z haluksami?
  Moja mama przez całe życie uwielbiała bardzo wąskie buty „z czubkiem” przez co teraz na starość bardzo cierpi, gdy chodzi. Na zabieg chirurgiczny nie chce się zgodzić… Czy aparat jej pomoże?

 • Anka

  Aparat hallu forte jest rewelacyjny, pomógł mi w początkowym stadium choroby. Stopy nie bolą tak bardzo, czuję się o wiele lepiej.

 • marzenka34

  Szczerze mówiąc zazwyczaj jestem sceptyczna co do tego rodzaju produktów ale tym razem zdecydowałam się spróbować. Nie uzyskałam w 100% takich efektów jakie oczekiwałam (każdy organizm jest inny) ale muszę przyznać, że hallu forte to jeden z najlepszych aparatów na rynku, który zdecydowanie warto wypróbować.

 • Kaja

  Polecam hallu forte, od chodzenia na obcasach miałam strasznie haluksy i nic nie pomagało ale na szczęście trafiłam na to 😉 dziewczyny nie bójcie się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.